Cennik świadczeń

200 zł

KONSULTACJA RODZINNA

220 zł

SESJA PSYCHOTERAPII

200 zł

DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

Indywidualna wycena w zależności od wykonanych testów psychologicznych

W przypadku diagnozy psychologicznej lub sporządzenia opinii koszty dodatkowych świadczeń ustalane są indywidualnie – zależnie od rodzaju wybranych testów psychologicznych potrzebnych do postawienia prawidłowej diagnozy/sporządzenia opinii.

Istnieje możliwość konsultacji/psychoterapii online.

Czy psychoterapia jest droga?

Cena, którą zapłacą Państwo za wizytę, obejmuje znaczenie więcej niż godzinną rozmowę z psychoterapeutą. Zgodnie ze sztuką wykonywania zawodu psychoterapeuty, moja praca podlega regularnej superwizji doświadczonych ekspertów. Regularnie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Moim priorytetem jest efektywność i maksymalne wykorzystanie czasu spędzonego z pacjentem w celu skutecznego rozwiązania zgłaszanych problemów.

Rozważając decyzję o rozpoczęciu psychoterapii, zrozumiałe są również aspekty finansowe. Choć związane są one z kosztami, warto spojrzeć na psychoterapię jako inwestycję we własne zdrowie i dobre relacje. Unikanie leczenia może generować koszty emocjonalne, społeczne i zawodowe, których skala jest zróżnicowana. Psychoterapia stanowi nie tylko wydatek, lecz przede wszystkim szansę na powrót do równowagi zdrowotnej i osiągnięcie lepszego, bardziej satysfakcjonującego życia.